Béžová sametová trojmístná rozkládací pohovka MICADONI Agate 214 cm

50 100 

Popis produktu

Trojmístná pohovka Agate představuje ladné spojení klasické elegance a neotřelého designu. Pohovka připomíná nadýchaný polštář, který vybízí k posezení. Naopak v noci se snadno promění v praktické lůžko pro vaše nečekané hosty. Na komfortu se podílí i příjemné sametové čalounění, které je díky vysoké odolnosti proti oděru vhodné i do komerčních prostor. Pohovka Agate je v nabídce v několika barevných provedení. Vyberte si tu pravou, která nejlépe zapadne do vašeho interiéru!

Pozn.: Matrace je vysoká 10 cm a je vyrobena z vysoce odolné polyuretanové pěny 30 kg/m³.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

 

Katalogové číslo: MIC_3SF_51_F1_AGATE2 Kategorie: , ,
Výrobce:Micadoni

Související produkty