Béžové skládací křeslo Karup Design Boogie s černou konstrukcí

6 448 

Popis produktu

Hledáte pohodlné křesílko do interiéru nebo exteriéru? Křeslo Boogie od dánské značky Karup Design je pro vás jako dělané. Jeho konstrukce z masivního bukového dřeva s FSC certifikací je doplněna o kvalitní futonovou matraci, která v sobě kombinuje recyklovaná vlákna a 5cm pěnu. Boogie se skvěle hodí do skandinávsky laděných interiérů a díky svému jednoduchému a elegantnímu designu, se stane ozdobou nejen vašeho obývacího pokoje či ložnice, ale i krytého balkónu nebo terasy. Pokud budete potřebovat ušetřit místo v prostoru, můžete křeslo jednoduše složit a opřít ho do kouta nebo o zeď. Vybrat si ho můžete v dalších barvách konstrukcí či mnoha barvách matrací – která barevná varianta bude zdobit váš domov?

Pozn.: Křeslo umisťuje pouze na suchá místa. Pokud ho budete používat venku, nezapomeňte ho vždy přenést dovnitř.

Pozn.: Futonová matrace je vyrobená z přírodních materiálů, a je proto potřeba o ni pečovat. Protože absorbuje velké množství vlhkosti, nezapomínejte ji pravidelně větrat. Aby nedocházelo ke vzniku skvrn, čistěte ji pouze suchým hadříkem. V případě používání pohovky jako lůžka doporučujeme používat prostěradlo.

Pozn.: Suky jsou přirozenou vlastností masivního dřeva, díky které je každý kus nábytku originál. Povrch a barva dřeva se mohou časem měnit.

Pozn.: Interiérové fotografie jsou pouze ilustrační, barva konstrukce a matrace odpovídá úvodní produktové fotografii.

 

Katalogové číslo: 445202747 Kategorie: , , ,
Výrobce:Karup Design

Související produkty