Bordově červená dvoumístná rozkládací pohovka Karup Design Bebop 174 cm

16 661 

Popis produktu

Pohodlná pohovka je základ. Doplňte svůj interiér o dvojmístnou rozkládací pohovku Bebop značky Karup Design. Jednoduchým pohybem se elegantní pohovka promění na praktické a hlavně pohodlné lůžko. Konstrukce z masivního borovicového dřeva s FSC certifikací je doplněna kvalitní 12 cm vysokou futonovou matrací, která v sobě kombinuje recyklovaná vlákna a 4cm pěnu. Praktickým detailem této pohovky jsou opěrky, které snadno sklopíte a vytvoříte tak postel například pro vašeho hosta. Bebop se skvěle hodí do minimalisticky a skandinávsky laděných domovů. Představuje skvělé řešení především pro menší interiéry, kde oceníte další místo na spaní. Součástí balení jsou dva polštáře. Vybrat si můžete z široké škály barev.

Pozn.: Futonová matrace je vyrobená z přírodních materiálů, a je proto potřeba o ni pečovat. Protože absorbuje velké množství vlhkosti, nezapomínejte ji pravidelně větrat. Aby nedocházelo ke vzniku skvrn, čistěte ji pouze suchým hadříkem. V případě používání pohovky jako lůžka doporučujeme používat prostěradlo.

Pozn.: Suky jsou přirozenou vlastností masivního dřeva, díky které je každý kus nábytku originál. Povrch a barva dřeva se mohou časem měnit.

Pozn.: Interiérové fotografie jsou ilustrační, barva matrace odpovídá úvodní produktové fotografii.

 

Katalogové číslo: 140101710 Kategorie: , ,
Výrobce:Karup Design

Související produkty