Tmavě zelený kovový stůl Fermob Luxembourg Pedestal 71 x 71 cm

18 186 

Popis produktu

Tento zahradní stůl je ideální volbou jak na zahrádku kavárny, tak na malý balkón, a to díky svým kompaktním rozměrům. Atraktivní je i možnost volby ze široké palety odstínů. Vyrábí se z prvotřídních materiálů a je testován tak, aby splňoval standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2). Hliníková podnož se skládá ze čtyř trubek, které se sbíhají do jednoho celku, což samo o sobě vytváří zajímavý prvek u jinak nezdobeného designu. Exkluzivní systém antikorozní úpravy pro venkovní použití a anti-UV práškový lak (standardizované testy AFNOR) dělají ze stolu unikátní kousek zahradního nábytku, který lze variabilně kombinovat s dalšími produkty z řady Luxembourg – společně vykouzlí atmosféru pařížských kaváren!

Pozn.: Možnost výběru konstrukce z více barev dle vzorníku. Exteriérové foto je pouze ilustrační.

Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem. 

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

 

Katalogové číslo: FB-4142-02 Kategorie: , , ,
Výrobce:Fermob

Související produkty