Žlutá sametová rohová rozkládací pohovka MICADONI Leona 225 cm s černou podnoží, levá/pravá

32 593 

Popis produktu

Vytvořte si obývací pokoj snů s rohovou pohovkou Leona od značky Micadoni. Její luxusní čalouněníkovová, černě lakovaná podnož přinese do vašeho interiéru čistý a moderní vzhled, o kterém jste vždy snili. Sametová potahová látka s jemným leskem, je nejen velmi příjemná na dotek ale navíc vykazuje vysokou odolnost proti oděru a snižuje riziko poškození. Sedací souprava je vyměnitelná, díky tomu si můžete vybrat tu stranu, která se do vašeho domova hodí nejlépe. Navíc lze během několika vteřin přeměnit pohovku na pohodlnou postel. Ať už sledujete televizi, lenošíte nebo potřebujete další místo na spaní, pohovka Leona zaručeně uspokojí všechny vaše potřeby!

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

 

Katalogové číslo: MIC_CORF_2_A3_LEONA2 Kategorie: , ,
Výrobce:Micadoni

Související produkty